معرفی اجمالی بازی کش فلو

یکی از بازی های که تمام علاقه مندان به حوزه ی بازی و به طور کل کسانی که حتی علاقه ای به معقولات سرگرمی هم ندارند اسم آن را شنیده اند بازی مونوپولی میباشد که زمینه و تمی اقتصادی و هوش مالی دارد اما امروز میخواهیم بازی بسیار جذاب تر و حتی آموزنده تر از مونوپولی را به شما معرفغی کنیم که اسم آن کش فلو است.اما چیزی که کش فلو را از بقیه ی بازی ها متمایز میکند طراح آن است که کسی نیست جز رابرت کیوساکی یکی از نوابغ دنیای سرمایه و مربی کسب درآمد و مبحث پول که تقریبا کسی نیست که با این شخص آشنایی نداشته باشد.
نام رابرت کیوساکی با کتاب آن یعنی پدر پولدار و پدر فقیر بر سر زبان ها افتاد و خیلی زود بسیاری آن را جز نوابغ دنیا در زمینه ی روش های پولدار شدن و آموزش کسب در آمد میدانند.
کیوساکی یک دورگه ی آمریکایی و ژاپنی میباشد که در هاوایی متولد و پس از اینکه به استخدام ارتش آمریکا درامد برای جنگ به ویتنام رفت و پس از بازگشت شرکتی در زمینه ی تولید کیف پول مردانه تاسیس کرد . خیلی زود توانست به درآمد میلیون دلاری برسد.
بردگیم کش فلو:
بعد از معرفی آقای کیوساکی به عنوان طراح این بازی نوبت به معرفی خود بازی میرسد.کش فلو یکی از بهترین بازی های رومیزی میباشد که زمینه ای اقتصادی دارد . بسیاری آن را یک بازی آموزشی میدانند که حتی برای همه سنین مناسب میباشد.
در حین بازی کردن و سرگرم شدن با این بردگیم خیلی زود میتوانید بسیاری از روش های کسب درآمد و سرمایه داری را هم آموزش میبینید و بعد از مدت ها تجربه ی بازی کردن میتوانید بسیاری از این آموزش های مالی را در زندگی روزمره به کار ببرید.
تکراری پذیری بازی بسیار بالا بوده و میتواند ساعت ها شما و دوستانتان را سرگرم نماید.نام طراح این بازی کافی است تا چقدر این بازی میتواند برای همه مناسب و آموزنده باشد.بازی کش فلو تنها بازی رومیزی شبیه ساز اقتصاد ایران با هدف آموزش سواد مالی و سرمایه گذازی به افراد میباشد.
این بازی در ایران توسط سایت CASHFLOW.IR طراحی و عرضه شده است.کش فلو را میتوانید از سایت بازی های رومیزی و سرگرمی گیموشن تهیه نمایید.