تفاوت ظرفیت های پلی استیشن

تفاوت ظرفیت های پلی استیشن

در سال های اخیر و البته با توجه به شرایط اقتصادی و نیاز گیمرها بسیاری از آن ها تصمیم گرفتند به سمت خرید قانونی بازی های ویدئویی به خصوص در کنسول های پلی استیشن بروند تا علاوه بر اینکه از نظر عدم بن شدن و یا تنبیه از سوی پلی استیشن خیال خود را راحت کنند از تمامی امکانات بازی های ویدئویی به صورت کاملا قانونی بهره مند شوند.

اما بعد از تصمیم برای خرید اکانت قاونی در کنسول پلی استیشن با ظرفیت های مختلف برای هر بازی مواجه میشوند که شاید بسیاری از دوستان دقیقا ندانند ظرفیت های مختلف برای چه استفاده میشود.

در اینجا به صورت مختصر قصد داریم شما را با ظرفیت های مختلف بازی های پلی استیشن آشنا کنیم تا علاوه بر در نظر گرفتن بودجه بتوانید نسبت به نیاز خود درست ترین ظرفیت را انتخاب کنید.

ظرفیت اول:

این ظرفیت در اصل ضعیف ترین ظرفیت یک بازی ویدئویی میباشد.کاربر بعد از خرید اینم ظرفیت فقط میتواند به صورت آفلاین بر روی اکانت های خود در کنسول پلی استیشن بازی را انجام دهد و به هیچ وجه نباید کنسول را آنلاین کند.زیرا بعد از اتصال به اینترنت بازی در کنسول قفل شده است و به هیچ وجه نمیتوان از آن استفاده کرد.این ظرفیت قیمت پایین تری نسبت به ظرفیت های دیگر دارد.

ظرفیت دوم:

این ظرفیت در اصل بهتر ظرفیت بازی های ویدئویی میباشد.در این ظرفیت هم میتوانید به صورت آنلاین و هم به صورت آفلاین از بازی استفاده کنید و بر روی تمامی اکانت های موجود در کنسول خود میتوانید از بازی استفاده کنید.این ظرفیت بالاترین قیمت را نسبت به ظرفیت های مختلف دارد و اگر قوانین گارانتی را زیر پا نگذارید چون از نظر اتصال به اینترنت مشکلی ندارد شامل گارانتی کامل و مادام العمر میشود.

ظرفیت سوم:3

این ظرفیت که قیمت مناسبی دارد یک اکانت آنلاین میباشد.یعنی کاربر بعد از خرید برای بازی کردن با این ظرفیت باید همیشه آنلاین باشد.باید این موضوع را نیز در نظر بگیرید کاربران این ظرفیت فقط با اکانتی که خریداری کردم باد وارد بازی شوند و امکان بازی با بازی خریداری شده در اکانت های دیگر کنسول مقدور نمیباشد.

فروشگاه گیموشن ارائه دهنده ی اکانت های کاملا قانونی همراه با گارانتی مادام العمر بازی های کنسول پلی استیشن و ایکس باکس در ظرفیت های مختلف میباشد و با خیال راحت همین حالا هم میتوانید برای خرید اکانت قانونی بازی مورد علاقه ی خود اقدام نمایید.