سرویس اشتراکی گیم پس

سرویس اشتراکی گیم پس

همه چیز مهیاست :سرویس اشتراکی گیم پس

زمانی که ایکس باکس هم به صورت رسمی به عنوان یک ابر قدرت در کنار پلی استیشن در بازار بازی های ویدیویی ظمعذفی شد باید عرضه را بر رقیب دیرینه ی خود تنگ‌میکرد و مخاطبان بیشتری را جذب می‌کرد و این خواسته با معرفی سرویس اشتراکی گیم پس از سوی مایکروسافت به صورت کامل عملی شد .

گیم پس سرویس اشتراکی و قانونی است که برای کنسول های ایکس باکس و کامپیوتر عرضه شده است و کاربران از طریق آن می‌توانند خدمات زیادی مانند دانلود بازی ها به صورت رایگان و دریافت تخفیف خرید و …..دست پیدا کنند.

در واقع این سرویس با دارابودن  بیش از ۳۰۰ بازی قدیمی و جدید شما را از خریدن بسیاری از بازی ها بی نیاز میکند .این سرویس در سال ۲۰۱۷ برای مشمول ایکس باکس و در سال ۲۰۱۹ بر روی پی سی عرضه شده است.

نکته ی قابل توجه این است که علاوه بر بازی هایی که در خود دارد هر ماه تعداد زیادی بازی به آن اضافه میشود و بسیاری از بازی ها قبل از روز انتظار برای دانلود در این سرویس موجود میشوند.بایذ توجه داشته باشید بعد از دانلود بازی از داخل این سرویس تا زمان اتمام اشتراک میتوانید از این بازی استفاده کنید و بعد از اتمام برای بازی کردن باید دوباره اشتراک تهیه نمایید.

شما میتوانید اکانت قانونی همراه با گارانتی سرویس گیم پس را در طرفیت ها و تاریخ انقضای مختلف با بهترین قیمت و خدمات پس ار فروش از فروشگاه گیموشن تهیه نمایید.