قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

چند خطی در مورد نحوه و قوانین استفاده از اکانت های قانونی

در ابتدا از انتخاب.اعتماد و خرید شما سپاسگزاریم و از اینکه ما را در فروش اکانت های متفاوت همراهی میکنید متشکریم.
قوانین اکانت های قانونی وظرفیتی پلی استیشن
اکانت های ظرفیت دوم :

این ظرفیت ها امکانات خوبی مانند بازی به صورت آنلاین و آفلاین در یوزر شخصی را در اختیار شما قرار میدهد.باید توجه داشته باشید بعد از خرید ظرفیت دوم بازی مورد نطر اطلاعات اکانت که توسط پشتیبانی فروشگاه د ر اختبار شما قرار داده میشود را وارد کنسول خود میکنید و در صورت درخواست کد دومرحله ای این کد توسط فروشگاه برای شما ارسال میشود.بعد از طی کردن مراحل اکانت خود را اکتیو و یا انیبل کنید و استارت دانلود را بزنید و آن را متوقف کنید و ادامه ی دانلودو پلی بازی را در یوزر شخصی انجام دهید.

بعد از انجام مراحل دیگر نیاز نیست وارد اکانت اصلی بازی شوید زیرا در صورت ورود مجدد امکان به مشکل خوردن طرفیت سوم وجود دارد.

اکانت های ظرفیت سوم:

خریداران ظرفیت سوم باید توجه داشته باشند فقط به صورت آنلاین میتوانند بازی را در اکانت خریداری شده دانلود و بازی کنند. باید توجه داشته باشید بعد از انجام تمامی مراحل ظرفیت سوم باید آن را دی اکتیو و یا دیزیبل کنید و عکس آن را برای پشتیبانی فروشگاه ارسال نمایید.

بدیهی است در صورت رعایت نکردن مواردی که در بالا ذکر شد امکان سلب اکانت از خریدار توسط فروشگاه گیموشن مجاز میباشد.

اکانت های پلی استیشن پلاس و پرمیوم:

برای دسترسی به قسمت مولتی پلیر بازی ها همانطور که میدانید باید اکانت پلی استیشن پلاس داشته باشید.اکانت های پلاس نیز به سه نوع پلاس اسنشیال.اکسترا.پرمیوم تقسیم میشوند.

ظرفیت دوم در پلاس اکسترا و پرمیوم:

در صورت خرید اکانت های پلاس اکسترا و پرمیوم ظرفیت دوم باید توجه داشته باشید بعد از ورود باید آن را اکتیو و یا انیبل کنید اما توجه کنید قبل از دانلود بازی ها از گیم کالکشن لیست بازی و دانلود خود را تهیه کنید و بعد از استارت دانلود بازی های مورد نظر در اکانت پلاس فورا از آن خارج شده و ادامه ی دانلود را در یوزر شخصی خود انجام  دهید.رعایت این مورد به دلیل حساسیت بالای اکانت های پلاس میباشد.خریداران ظرفیت های دوم اکسترا و پرمیوم باید دقت داشته باشند هفته ای مجموعا و نهایتا 30 دقیقه و فقط برای استارت دانلود بازی ها باید وارد اکانت پلاس  خود شوند.این قوانین به صورت کلی در مورد اکانت های پلی استیشن پلاس اکسترا و پرمیوم صدق میکند و تمامی فروشندگان این اکانت ها این قوانین را وضع کرد ه اند.در صورت داشتن سوال میتوانید آن را با پشتیبانب فروشگاه قبل از خرید مطرح کنید

اکانت های ایکس باکس :

همانند پلی استیشن اکانت های قانونی ایکس باکس نیز به دو ظرفیت هوم و سوییچ و یا عادی تقسیم بندی میشود:

اکانت ظرفیت هوم:

خریداران ظرفیت هوم نیز میتوانند به صورت آنلاین و آفلاین از اکانت خریداری شده در یوزر شخصی خود استفاده کنند.بعد از خرید این ظرفیت اطلاعات اکانت توسط پشتیبانی فروشگاه برای خریدار ارسال میشود و بعد از ورود بازی را در یوزر شخصی دانلود و بازی کنند.

ظرفیت سوییچ:

خریداران ظرفیت سوییچ نیز میتوانند بازی را به صورت آنلاین در اکانت خریداری شده دانلود و بازی کنند.

علاقه مندان و دارندگان کنسول ایکس باکس که هر کئدام از ظرفیت های هوم و یا سوییچ را خریداری میکنند باید بدانند برای اتصال به قسمت مولتی پلیر بازی ها باید سرویس گیم پس را نیز در کنسول خود داشته باشند.

خریداران بایدتوجه کنند تباید اطلاعات اکانت خریداری شده ی خود را در اختیار شخص دیگری قرار دهند.در صورتی که این کار را انجام دهند امکان سلب اکانت از خریدار برای فروشگاه مجاز میباشد

خریداران و دوستان عزیز وضع قوانین و مقررات برای جلوگیری از مشکلات احتمالی برای هرکدام از ظرفیت ها میباشد و هیچگونه نفع شخصی برای فروشگاه گیموشن در راستای این قوانین وجود ندارد.دوستان نازنینی مثل شما بزرگترین دارایی ما هستند.

تمامی اکانت ها  بعد از خرید به صورت دائمی در اختیار شما قزار میگیرد و به طبع شما نیز میتوانید از خدمات پس  از فروش و گارانتی مادام العمر بهره مند شوید.

اگر قسمتی ویا تمام قوانین دارای ابهام است و یا سوالی در این رابطه دارید میتوانید آن را از طریق راه های ارتباطی با پشتیبانی فروشگاه در میان بگذارید.

هر ساعت از شبانه روز که میخواهید میتوانید با پشتیبانی ارتباط برقرار کنید.

گیموشن ارائه دهنده ی اکانت های قانونی پلی استیشن و ایکس باکس دارای نماد اعتماد الکترونیکی همراه با گارانتی و پشتیبانی مادام العمر