نگاه کلی به بازی CRASH TEAM RUMBLE

نگاه کلی به بازی CRASH TEAM RUMBLE

یادآوری خاطرات کودکی بسیاری از ما

به تازگی نام نسخه ی جدیدی از بازی CRASH مطرح شده است که به آن CRASH TEAM RUMBLE میگویند. این بازی توسط استودیوی TOYS FOR BOB ساخته میشود و استودیوی اکتیویژن نیز وظیفه ی انتشار آن را بر عهده دارد.با اینکه این روزها شرکت اکتیویژن درگیر مسائل خرید و فروش است اما باز نیز قصد دارد این بازی را عرضه کند و دوباره نام روباه مشهور دنیای گیم را بر سر زبان ها بیندازد.

بازی کراش رامبل در سبک رقابتی 4 به 4 ساخته میشود که باید با دوستان خود و گاها حتی کسانی که آن ها را نمیشناسید به صورت آنلاین به رقابت بپردازید و بعد از هر بار برنده شدن پاداش بسیار خوبی دریافت کنید.

در نگاه کلی باید گفت همانند نسخه های پیشین بازی کراش این بار هم شما میتوانید با دریافت آیتم هایی در بازی بهتر با رقیبان خود مبارزه کنید و یا بالعکس با برخورد به بعضی از اشیا از آن ها عقب بیفتید و جایگاه خود را از دست بدهید.

شاید پیش  خود فکر کنید که این بار هم با مسابقات و فضاهای تکراری که از نسخه ی اول و یا حتی بهینه سازی شده ی این بازی روبه رو میشوید اما باید گفت که این بار اکتیویژن با مدت زمان زیادی که برای انتشار این بازی صرف کرده است قطعا قصد دارد که تمام مخاطبان ار غافلگیر کند.

این بازی در تاریخ 30 خرداد 1402 برای کنسول های نسل هشتم و نهم عرضه میشود.

 

شما همچنین میتوانید اکانت قانونی این بازی جذاب و خاطره انگیز را در ظرفیت های مختلف همراه با گارانتی مادام العمر تهیه کنید.