چیزهایی که در مورد جی تی ای ۶ میدانیم

چیزهایی که در مورد جی تی ای ۶ میدانیم

قطعا این بر کسی پوشیده نیست که حالا دیگر GTA عضو جدایی ناپذیر از بازی های ویدئویی و یا حتی زندگی همه ی ما ها شده است.کسانی هم که شاید برای یک بار قصد داشتند بازی های ویدئویی را امتحان بکنند و خود را سرگرم کنند به سراغ این بازی رفته اند.

بازی OPEN WORLD که در آن بسیاری که نمیتوانند در زندگی واقعی کارهایی را انجام دهند به راحتی در آن میتوانند هر کاری را که دوست دارند انجام دهند و حتی پلیس هم از پسشان بر نیاید.

حالا که مدتی است که انتشار نسخه ی ششم آن توسط راک استار بر سر زبان ها افتاده است بحث و اخبار و شایعات در مورد آن بسیار زیاد شده است.اما در اینجا میخواهیم اطلاعات تقریبا رسمی که گاها از سوی خود کمپانی راک استار هم منتشر شده است را با هم بررسی کنیم.

بعد از نسخه ی بسیار پر سر و صدا و موفق آخر که شرکت راک استار عرضه کرد این کمپانی تصمیم گرفت که این سبک بازی را در دنیای دیگر یا همان وسترن رد دد 2 بیاورد و در این کار بیش از پیش نیز موفق شد و بسیاری بازی RED DEAD REDEMPTION 2  را شاهکار تاریخی دنیای بازی های ویدئویی میدانند و همین امر هم باعث شد تا مخاطبان توقع بسیار بالایی از بازی بعدی این شرکت داشته باشند و قطعا همین امر کار راک استار را برای عرضه ی جی تی ای بعدی بسیار سخت تر میکند.

GTA Online players decode possible GTA 6 hint in new GTA 5 anniversary  shirt - Dexerto

تقریبا میتوان گفت که راک استار از زمان آماده سازی پروژه ی ساخت جی تی ای 6 سعس داشت هیچ اخبار و یا تصویر و یا ویدئویی از بازی را منتشر نکند تا اینکه سال گذشته کاربری ناشناس اطلاعات و ویدئوهایی بسیار زیادی را که توسط حک سیستم های این شرکت به دست آورده بود را منتشر کرد و فایل های بسیار زیادی از کار بر روی این پروژه را به صورت غیر قانونی منتشر کرد.به یک بار تمام رسانه ها و خبرگذاری ها از نشر این اطلاعات خبر دادند و طولی نکشید ویدئوهای هک شده سراسر یوتیوب و اینستاگرام و دیگر شبکه ها وایرال شدندو این ضربه ی بسیار بدی برای شرکتی بود که شاید ساخت بزرگترین بازی جها باز را در دستور کار خود دارد.

به خاطر درز این اطلاعات بسیاری این عقیده را دارند که بازی جی تی آی 6 احتمالا در شهر وایس سیتی اتفاق می افتد و دو کارکتر قابل بازی  د ارد که یکی از آن ها زن و دیگری مرد میباشد.

و اما نکته ی جالب تر این است که خیلی از منتقدان و خبرنگاران دنیای بازی معتقد هستند که انتخاب یک کارکتر مرد و دیگری زن برگرفته از زوج بانی و کلاید است که یکی از مشهورترین زوج های خلاف کارهای آمریکا به حساب می آیند.

شایعات بسیاری زیادی از تاریخ عرضه ی این بازی شنیده میشود.اما آخرین بار تام هندرسون خبرنگار و اینسایدر دنیای بازی اعلام کرد این بازی در سال 2024 و یا نهایتا در سال 2025 روانه ی بازار میشود و احتمالا دارای بزرگترین نقشه در تاریخ بازی های جهان  باز را در دل خود جای داده است./

باید گفت به خاطر گرافیک بسیار بالای بازی GTA VI این بازی فقط برای کنسول های نسل نهم پلی استیشن و ایکس باکس عرضه میشود و کنسول های نسل های قبل از حضور آن بی بهره میمانند.

باید دید با اینکه شایعات در مورد این بازی بسیار زیاد میباشد شرکت راک استار چگونه میخواهد علاقه مندان و یا حتی مردم دنیا را غافل گیر کند و نام خود را برای همیشه جاودانه سازد.