معرفی کوتاه بازی ایرانی انتقام

معرفی کوتاه بازی ایرانی انتقام

تقریبا مدتی است که همه جا صحبت از بازی چدید و ایرانی انتقام با گرافیک بسیار بالا میشود.بسیاری حتی آن را رقیب بازی CALL OF DUTY میدانند.اما آیا واقعا این بازی میتواند رقیب بهترین و پرطرفدارترین بازی اکشن دنیا شود.

استودیوی مشهور انیمیشن سازی ایرانی با نام کوثر که پیش تر به کار ساخت انیمیشن مشغول بود وارد دنیای بازی های رایانه ای شده است و کار خود را با بازی انتقام شروع کرده است.این بازی توسط گروهی از بازی سازان ایرانی و به کارگردانی فرهاد عظیما در درست تولید قرار دارد.

داستان بازی اما در مورد اتحاد نیروهای ایرانی و روسی و مقابله ی آن ها با گروه ناتو و آمریکا میباشد.نکته ی جالب توجه این است که رسانه های روسیه ای هم بسیار از آن استقبال میکنند و هر از گاهی گزارش های ویژه ای از آن ارائه میکنند.

بیشتر داستان در مورد تصرف آزمایشگاه های آمریکا که در آن ویروس تولید میشود میباشد که میتواند بسیار جالب باشد.بیشتر اما مشخص است که داستان بازی در اکراین دنبال میشود.

به صورت کلی باید گفت فعلا تریلر بسیار یخوبی از آن منتشر شده است  و با دیدن آن مطمئن میشویم که بازی از گرافیک و کات سین های بسیار خوبی برخوردار است و نوید بازی هیجان انگیزی را میدهد.البته باید دید با توجه به اینکه استودیوی کوثر تا به حال تجربه ی ساخت بازی ویدئویی را ندارد این بازی چطور از آب در می آید.

البته ساخت این بازی میتواند تحول زیادی را در صنعت ویدئوگیم در کشور ایجاد کند.

مطمئنا هر خبری از این بازی منتشر شود میتوانید آن را از وبسایت گیموشن مشاهده نمایید.

تریلر بازی ایرانی انتقام: